Co wyróżnia gabinet?

Po zdrowie naturalnie, czyli nie tylko naturalne kosmetyki do masażu ale też holistyczne podejście do człowieka.

Takie zabiegi jak masaż klasyczny, masaż bańką chińską czy masaż ciepłym olejem, są wykonywane na naturalnym oleju ze słodkich migdałów. Masaż aromaterapeutyczny jest wykonywany na bazie naturalnego oleju ze słodkich migdałów z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego.

Masaż kokosowy jest wykonywany na naturalnym, nierafinowanym oleju kokosowym. Do masażu świecą kosmetyczną stosuję świece, które mają w pełni naturalny skład i bardzo wysoką jakość. Głównym składnikiem jest masło shea, ponadto wosk sojowy, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów i naturalne olejki eteryczne. Masaż kolagenowy jest wykonywany na naturalnym maśle kolagenowym.

Ceremonia ‘Zachwycające ukojenie’ oraz ‘Oczarowanie delikatnością’ również opierają się na naturalnych produktach, które zawierają wosk, miód i pyłek pszczeli.

Na pierwszej wizycie przed masażem zawsze przeprowadzam wywiad. W pierwszej chwili pytania mogą się wydawać nie związane z masażem. Jednak ciało człowieka to jedna całość, dlatego czasem rzeczy pozornie nieistotne czy rzeczy, które mogą wydawać się całkowicie nie związane z problemem bólowym, mogą okazać się kluczowe.

Uważam, że holistyczne podejście do zdrowia przynosi najlepsze rezultaty, dlatego też nawiązałam współpracę ze Śląskimi laboratoriami analitycznymi, gdzie ze zleceniem ode mnie otrzymasz 10% zniżki na badania. Systematyczne wykonywanie badań profilaktycznych pomaga wykryć w wczesnym etapie niepokojące zmiany i zapobiec rozwinięciu się stanu chorobowego.

Dieta i codzienne nawyki żywieniowe mają bardzo duży wpływa na funkcjonowanie całego człowieka, dlatego też rozszerzyłam działalność gabinetu o konsultacje dietetyczne.