Zadbaj kompleksowo o zdrowie i odzyskaj energię do życia

Po zdrowie naturalnie – czyli jak kompleksowo o siebie zadbać

Denerwuje Cię to, że jesteś ciągle przemęczona, nie możesz się wyspać i nie masz siły do życia?

Pracując indywidualnie z wieloma osobami w moim gabinecie często słyszałam:

„Wiem, że zdrowie jest tylko jedno, łatwo je popsuć, a trudniej naprawić. Chcę o nie dbać, ale sama nie wiem jak, ani od czego zacząć. Tak dużo jest sprzecznych informacji i sama nie wiem jak się za to zabrać.”

Właśnie dlatego napisałam ten ebook, aby pomóc większej liczbie osób które mają taki problem.

W ebooku są poruszone wszystkie niezbędne kwestie na które musisz zwrócić uwagę, aby cieszyć się dobrym zdrowiem, a w ciągu dnia nie brakowało Ci energii. Jest to podstawowy niezbędnik i przewodnik jak dbać o zdrowie.

 

Dla kogo jest ten e-book?

 

 

Opinie o e-booku

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Zagóra. Jestem właścicielką gabinetu masażu i dietetyki “Po zdrowie naturalnie”, który założyłam w 2018 roku. 

Z wykształcenia jestem certyfikowana masażystką, techniczką żywienia, dietetyczką, dietoterapeutką. 

Zarówno masażysta jak i dietetyk to zawody medyczne, ciągłe uzupełnianie wiedzy jest dla mnie bardzo istotne, dlatego oprócz ukończenia “podstawy” czyli zdania egzaminów i otrzymaniu dyplomu masażysty oraz dietetyka uczestniczę w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. 

Czego się dowiesz z ebooka?

Cena e-booka

w aktualnej promocji to zaledwie

29 zł

To tyle opakowanie proszków na przeziębienie, a dbając o zdrowie unikniesz mnóstwa skutków ubocznych leków oraz oszczędzisz czas który straciłabyś w czasie choroby.

Już Arthur Schopenhauer mówił, że dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu.

Możesz sama próbować szukać różnych informacji, jednak weryfikacja które są prawdziwe zajmie Ci sporo czasu, a eksperymentując na własnym zdrowiu, nigdy nie ma pewności jaki będzie efekt.

×
×

Koszyk