You are currently viewing Co to takiego bańka Haci?

Co to takiego bańka Haci?

Bańki chińskie są powszechnie znane w przeciwieństwie do bańki Haci. Obie mają jeden wspólny element – wykorzystanie próżni. I na tym koniec podobieństw.

W bańkach Haci jest jeszcze pole magnetyczne i ucisk akupresurowy. Zwykle obawy wzbudza wnętrze bańki, gdzie znajduje się ostro zakończony magnes. Jednak jest tak zaprojektowany, że nie przekłuwa skóry, a wywołuje ucisk na zasadzie akupresury. W połowie baniek magnes jest dodatni, a w drugiej połowie ujemny, dlatego poprzez odpowiednie ułożenie wytwarza się pole magnetyczne.

Połączenie próżni, ucisku i pola magnetycznego mocno przyśpiesza regenerację tkanek poprzez zwiększenie ukrwienia, odżywienia i dotlenienia mięśni. W efekcie dobrze się sprawdzają nie tylko przy bólach czy nadmiernym napięciu mięśni, ale też różnych zespołów bólowych, poprawie dotlenienia mięśnia sercowego, bólach stawów, zmianach zwyrodnieniowych, a nawet przy leczeniu skutków udaru mózgu.

Bańki w pierwszej chwili wyglądają może trochę groźnie, a nawet mogą dawać nieco nieprzyjemne, kłujące uczucie ale jest ono nieporównywalne z niesamowitymi efektami, a podczas kolejnych zabiegów skóra zaczyna się przyzwyczajać i nieprzyjemne odczucia są coraz słabsze.

Dodaj komentarz