Konsultacja indywidualna

Chcesz podejść do swojego życia holistycznie, całościowo i poważnie je potraktować?

Chcesz wprowadzić trwałe, zdrowe nawyki do swojego życia?

Chcesz zbudować wymarzoną sylwetkę bez katowania się męczącymi dietami?

Chcesz odzyskać zdrowie i przestać chorować?

Pracując indywidualnie z wieloma różnymi osobami zarówno w moim gabinecie, jak i online widzę, że sporo osób chce osiągnąć dany cel, ale nie wie jak lub pojawiają się inne przeszkody jak brak motywacji, samodyscypliny, systematyczności czy w końcu odpowiedniej wiedzy.

W sieci można znaleźć mnóstwo różnych informacji, jednak wiele z nich nie jest prawdziwa i wprowadza w błąd. Często również za specjalistów i ekspertów podają się osoby bez odpowiedniego wykształcenia i odpowiedniej wiedzy.

Jest też sporo popularnych, gotowych diet, których autorzy obiecują niezwykłe efekty, ale czy to dobre rozwiązanie?

Przede wszystkim nie ma jednej, idealnej diety dla każdego. Każdy człowiek jest inny, ma inne problemy, cele, zapotrzebowanie kaloryczne, choroby w rodzinie i jeszcze wiele innych ważnych czynników.

Po drugie, aby skutecznie rozwiązać dany problem, trzeba najpierw znaleźć jego przyczynę i nią rozwiązać, a nie na ślepo celować w jakąś dietę cud.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, bo wiem, że tylko takie podejście ma sens i przynosi oczekiwane efekty.

W trakcie konsultacji zadaję sporo pytań oraz zlecam badania, tak aby uzyskać informacje, które ukażą, w czym tkwi problem i do tego dopasować dalsze działanie. Zajmowanie się samymi objawami to tylko maskowanie problemu. Aby efekt był trwały trzeba zająć się jego przyczyną.

Nie mam jednego schematu działania, bo każdy człowiek jest inny, każdy człowiek to odrębna, indywidualna jednostka. Stawiam na holistyczne, całościowe podejście do zdrowia.

Nie zapominam też o aspekcie psychicznym, gdyż wiem, ciało i psychika są ze sobą nierozerwalnie powiązane i jedno na drugie potrafi mocno wpływać.

Kiedy potrafię Ci pomóc?

Co mówią o mnie klienci

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Troszok. Jestem właścicielką gabinetu masażu i dietetyki “Po zdrowie naturalnie”, który założyłam w 2018 roku. 

Z wykształcenia jestem certyfikowana masażystką, techniczką żywienia, dietetyczką, dietoterapeutką. 

Zarówno masażysta jak i dietetyk to zawody medyczne, ciągłe uzupełnianie wiedzy jest dla mnie bardzo istotne, dlatego oprócz ukończenia “podstawy” czyli zdania egzaminów i otrzymaniu dyplomu masażysty oraz dietetyka uczestniczę w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. 

Napisz do mnie jaki masz problem i jakiej pomocy potrzebujesz, a skontaktuję się z Tobą

Telefon: 783-900-243

lub

Już Arthur Schopenhauer mówił, że dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu.

Możesz sama próbować szukać różnych informacji, jednak weryfikacja które są prawdziwe zajmie Ci sporo czasu, a eksperymentując na własnym zdrowiu, nigdy nie ma pewności jaki będzie efekt końcowy.

×
×

Koszyk