Nazywam się Katarzyna Troszok. Jestem właścicielką gabinetu masażu i dietetyki “Po zdrowie naturalnie”, który założyłam w 2018 roku. 

Z wykształcenia jestem certyfikowana masażystką, techniczką żywienia, dietetyczką, dietoterapeutką. 

Zarówno masażysta jak i dietetyk to zawody medyczne, ciągłe uzupełnianie wiedzy jest dla mnie bardzo istotne, dlatego oprócz ukończenia “podstawy” czyli zdania egzaminów i otrzymaniu dyplomu masażysty oraz dietetyka uczestniczę w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. 

Moją pasją jest pokazywanie ludziom, jak żyć w zgodzie z własnym zdrowiem i jak naturalnie o nie dbać, aby jak najlepiej służyło. Wiem, jak istotną rolę odgrywa aktywność fizyczna, która jest przez wiele osób zapomniana. W mojej pracy na co dzień pomagam ludziom i uczę ich jak dbać o zdrowie, wspierać organizm oraz przyśpieszyć regenerację, kiedy pojawiają się problemy.

Tryb życia, który prowadzi obecnie wiele osób – zbyt mało ruchu, niewystarczająco częste przebywanie na świeżym powietrzu, wysoko przetworzona i nie zbilansowana dieta, długotrwałe korzystanie z komputera lub telefonu, rozchwiany rytm dobowy i jeszcze wiele innych czynników – sprzyja powstawaniu różnych chorób, zaburzeń i dysfunkcji, które dotykają coraz większą część społeczeństwa dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie i holistycznie.

W 2021 roku wydałam swojego pierwszego ebooka “Po zdrowie naturalnie – czyli jak kompleksowo o siebie zadbać” który możesz kupić tutaj KLIK.

W 2023 roku wydałam Autorski program budowania odporności w 29 krokach online który możesz zakupić tutaj KLIK