Pozbądź się uciążliwego bólu kręgosłupa.

Po zdrowie naturalnie – czyli uwolnij się od bólu kręgosłupa

Ból utrudnia Ci funkcjonowanie? Towarzyszy Ci nawet w najprostszych czynnościach dnia codziennego? Masz dość różnych środków przeciwbólowych z mnóstwem skutków ubocznych, które działają tylko na chwilę i ból wraca z powrotem?

Są rzeczy, o których głośno się nie mówi, a mają ogromne znaczenie przy rozwiązywaniu problemu bólu kręgosłupa. Możesz się nimi zająć nawet we własnym domu, bez konieczności uczęszczania na jakąkolwiek terapię.

Aby skutecznie pracować z bólem i mu przeciwdziałać konieczne jest uświadomienie sobie, jakie czynniki go powodują.

Siedzący tryb życia, czy zbyt duże obciążenia oczywiście będą prowadzić do bólu, są to oczywiste rzeczy. Ale są też zdecydowanie mnie oczywiste czynniki. Tego właśnie dowiesz się z tego e-booka.

 Prowadząc swój gabinet codziennie pracuję z ludźmi cierpiącymi z powodu bólu kręgosłupa i widzę, że tych ludzi łączą pewne zależności. Właśnie na podstawie tych obserwacji napisałam tego e-booka, żebym mogła pomóc pozbyć się bólu jeszcze większej liczbie osób.

Co klienci mówią o mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Zagóra. Jestem właścicielką gabinetu masażu i dietetyki “Po zdrowie naturalnie”, który założyłam w 2018 roku. 

Z wykształcenia jestem certyfikowana masażystką, techniczką żywienia, dietetyczką, dietoterapeutką. 

Zarówno masażysta jak i dietetyk to zawody medyczne, ciągłe uzupełnianie wiedzy jest dla mnie bardzo istotne, dlatego oprócz ukończenia “podstawy” czyli zdania egzaminów i otrzymaniu dyplomu masażysty oraz dietetyka uczestniczę w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. 

Cena: 

19 zł

Czyli tyle co maść przeciwbólowa, czy ułamek ceny wizyty w gabinecie masażu, a dowiesz się o sposobach walki z bólem o których głośno się nie mówi.

×
×

Koszyk